NAUJIENOS

Vyriausybės kancleris: turime toliau kurti pozityvią dvišalių santykių atmosferą

Kategorija:

Miestas:

Vyriausybės kancleris  Algirdas Stončaitis susitiko su Lenkijos Premjero kanceliarijos valstybės sekretore Anna Szmidt-Rodziewicz ir aptarė dvišalio bendradarbiavimo perspektyvas.  

„Premjero iniciatyva, ši vyriausybė išsprendė daug svarbių tarpvalstybinių klausimų. Tokią pozityvią dvišalių santykių atmosfera turime kurti ir toliau. Tik vyraujant pasitikėjimo dvasiai galime nuveikti būtinus darbus, sustiprinti Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą“,– sakė Vyriausybės kancleris.   

A.Stončaitis priminė, kad rugsėjo 17 d.  vykusiame Lietuvos ir Lenkijos vyriausybės vadovų susitikime buvo iškelta idėja 2020 metų pradžioje surengti bendrą Lietuvos ir Lenkijos vyriausybių posėdį. Tikimasi, jog Lenkijos vadovai atvyks į lapkričio pabaigoje Vilniuje rengiamas 1863 m. sukilimo vadų iškilmingas laidotuves.

Vyriausybės kancleris pažymėjo Lietuvos vyriausybės palaikymą naujam „TVP Wilno“ televizijos kanalui. Jo teigimu, ypač svarbu, kad šio kanalo programos informuos apie Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo aktualijas.

Mano vyriausybė


Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Kviečiame išgirsti, paragauti, pajausti
Reklama